Dá se sehnat program na vyplňování formulářů(dotaz­níků) ?

Jde mi o to, že si oskenuji nějaký formulář, uložím do PDF a nějakým programem vyplním a vytisknu! Jde to?

Odpovědi
gecco

Ano…

  1. PDF editorem – programem, který umí upravovat .pdf
  2. PDF converterem – naskenuješ a uložíš třeba do .rtf (.doc…), upravíš třeba Wordem

___
3. spousta běžných formulářů je dostupná ve formátu .zfo (takže je nemusíš skenovat), k vyplnění lze použít nějaký FormFiller (např. – 602FF – http://www.602­.cz/produkty/for­m_filler )
😉