Dá se přenastavit zobrazení textu?

Pokud se zapne počítač, tak po přihlášení napíše počítač na úvodní stránce „VÍTEJTE“, dá se to přenastavit bez toho, aby se pracovalo s BIOSem nebo to zpomalilo razantně rychlost načítání OS?

Odpovědi
Syny09

Příliš nerozumím otázce, do BIOSu se dostanete když stisknete klávesu Del bezprostředně po zapnutí počítače,zpomalit rychlost načítání by se dala určitě tak, že nastavíte určitou dobu pro volbu systému ovšem nevím k čemu by to bylo dobré protože v tomto stádiu už se do BIOSu dostat nedá