Heřman

Dá se poslat přes mail (GMail) složky.

Jestli ne tak co se dá dělat a jesti ano tak jak prosím poraďte.

Nejlepší odpověď
mosoj

Misto do složky, soubory zabalte (zazipujte) do archivu ( něco jako složka). Pak to můžete poslat jako jednu složku. Max. velikost archivu je samozřejmě omezena, ale zazipováním ( zabalením) se datový objem snižuje, záleží o jaký druh souboru se jedná.
Nejméně se zmešuje objem dat u již jednou komprimovaných souborů jako je třeba jpg.

Další odpovědi
lexx

Nedá, jenom jednotlivé soubory a nesmí být moc velké (fotky, hudba, filmy).

Heřman

Heřman: Když jsem zazipoval složku tak jsem jí nahrál do mailu ale kdžy jsem to chtěl poslat tak mě to spadlo a po opakování to samé prostě to nešlo odeslat jako ZIP.