bolak

Dá se někde vsadit, v nějaký sázkový kanceláři, že v příštím utkání Floridy dá Jágr hattrick?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud se dobre pamatuji, tak Tipsport ma i individualni sazky na cokoliv co schvali bookmaker.sazka na hattrick by mela byt normalne v nabidce

bolak

boreczech: tak neměl, ale von ho stejně nedal :) ale neboj, neušetřil jsem, dal jsem tam že dá jágr 1.gól a florida vyhraje, a prdlajs..