bolak

Dá se nějak vyzjistit, kolik už zde bylo položeno celkem otázek a odpovědí?

Myslím nějak jinak než že bych si projel všechny uživatele a sečetl čísla z profilu? 🙂
Nějaké počítadlo by se mi líbilo, abychom viděli až padne třeba jubilejní miliontá otázka/odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

V modré liště jsou všechny otázky i odpovědi, vyjma těch smazaných. Na jedné stránce je 10 záznamů a současně se v záhlaví zobrazí počet nalezených stránek. Postupným zadáním např. počátečních písmen od A až po Ž, lze prostým vynásobením stránek x 10 sečíst všechny záznamy. Nejsou rozděleny otázky, odpovědi a diskuzní příspěvky + profily uživatelů. Odečtem těchto údajů (diskuze a profily), vyjde celková suma. Toto je možnost pro uživatele kromě již zmíněného součtu z profilů uživatelů.
Adminy mají rekapitulace podle třídících kritérií, kde jsou denně sledovány především počty přístupů, protože od nich se odvíjí komerční smlouvy s inzerenty, jejichž výnos hradí provozní náklady těchto stránek.
Máš-li zájem o detaily, zkus napsat admini a sám uvidíš co ti odpoví.
(Komentář jsi už obdržel v diskuzi).

Další odpovědi
Michal Kole

Já myslím, že celkový počet otázek vidí jen admin podle počtu záznamů v administraci databáze.

hanulka11

bolaku ty jsi nějaký statistik…k čemu ti to bude …inu jen tak,že?