Pokročilý

Dá se nějak nastavit, aby software ZUNE netahal soubory z telefonu do PC AUTOMATICKY?

Mám problém, ZUNE mi AUTOMATICKY po připojení telefonu stahuje soubory (obrázky, videa,...) z mobilu do PC. Nevíte jak mu to zakázat? V nastavení jsem nic nenašel. Je to docela otravné, protože nemám místo na disku.

Odpovědi:

Zlatý

Koukal jsem, nikde jsem nenašel tuto možnost. Jeslti nemáte místo na disku, zkuste udělat trošku úklid - odinstalujte z počítače nepotřebné programy a zbytečné programy jako například toolbary (nástrojové lišty), některé soubory jako třeba fotky apod. přesuňte na Skydrive nebo na externí disk/flešku/CD/DVD/...
Dále můžete uvolnit místo i tím, že smažete dočasné soubory internetu - lze to buď v internetovém prohlížeči nebo pomocí programu CCleaner - http://www.slunecnice.cz/… - při instalaci odmítněte instalaci Google Chrome a Google Toolbaru.

Při nejhorším můžete zkomprimovat celý disk ovšem za cenu, že bude pomalejší a tedy i počítač bude trošku pomalejší. Stačí skočit do tento počítač a na disk kliknout pravým tlačítkem myši a zvolit Komprimovat tuto jednotku a šetřit tak místo na disku a samozřejmě na dotaz zvolit možnost všechny soubory a složky na disku včetně podsložek. Některé systémové soubory nepůjdou zkomprimovat a tak je přeskočte.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.