Nechápavé

Da se nejak kompletne vycistit pocitac bez reinstalace?

Asi mam v PC nejaky vir ale antivirus mi zadny vir nenajde..Nejde mi napr hra metin 2 ktera mi sla ted to pise chyba pri spojeni se serverem..A kdyz stahnu BS player tak mi to nejde skoro vsechny stazene programy mi pisou error i internet je pomaly drive.byl rychly..Nevite cim to je..A jestli by mi nekdo poradil nejaky program na kompletni vycisteni PC..Jinak OS mam Win XP

Odpovědi
anonym

Spusť online antivir – ten sejme vše…

http://www.eset­.com/cz/domac­nosti/produkty/on­line-scanner

Je jich moc…