BurTon

Dá se na internetu někde koukat na Prima FTV online? A kde?

Odpovědi
Questman

Dá, ale obraz je většinou nekvalitní, zpožděný o několik vteřin a samozřejmě je to nelegální. Radím ti, radši si ty pořady stáhni z netu nebo se na to dívej na tom jejich prima play či jak se to jmenuje, je to jednodušší.

Lucaso

Zkuste toto http://www.zap­ni.tv/
Doplňuji:
Mě to funguje v poho. Musíte kliknout na to, kde má být ten kanál a stáhne se vám soubor přehratelný v Windows Media Player

Tomas15

Lucaso ta tvoje stránka nefunguje,nejde na ni spustit žádný kanál.