Retro

Dá se na autě zařídit povinné podle výkonu?

Někde už jsem o tom slyšel ale nevim jak to vlastně je teda,prej když máme starší auto s vysokým obsahem ale né tak vysokým výkonem dá se to pojistit podle výkonu…Například MB 190D 2.0 má pouze 66 kw a u toho by se to hodilo.

Nejlepší odpověď
kropitko

tady si můžete porovnat nabídky povinného ručení a pak si sjednat to nejlepší,,,

http://www.po­vinneruceni.biz/srov­nani

Další odpovědi
baghira

Ano, sazbu podle výkonu používá třeba Wuestenrot, AXA, možná i jiné.
Nicméně pojišťovny používají různé slevy a akce, takže těžko říct, co je zrovna výhodnější.

ARIS

Těch možností je víc, nedá se jednoznačně říci, že výkon je vždy směrodatný. Záleží jak velký máte bonus, jak velkou může dát váš poradce slevu (ne vše jde namodelovat v kalkulačkách na internetu). Mé známé můj poradce sjednal pov. ručení na starou škodovku za 600,– ročně a sousedovi jeho dodávku dvoulitr za 1600,– ročně. Jak jde o peníze mám svého poradce, já jej doporučuji, protože jsem s ním spokojen. Můžete se jej zeptat na jeho stránkách na vše co chcete vědět – www.smsporadce­.ic.cz