Evasky

Dá se morče dobře ochočit,aby přiběhla na zavolání?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Ano

izzy

Ano

já jsem to ještě nezkoušela, ale podle týhle stránky to jde: http://m-o-r-c-a-t-k-aa.blog.cz/en/0803/­jak-si-ochocit-morcatko
xD

Natee

Ano

Při důsledném.. Výcviku. =)

filva

Ano

samicek333

Ano

Takový případ je u nás doma, plete se nám pod nohy.

hornik.

Ano

Jednou na stavbu přivezli překlady. Parťák volal ostatní, aby mu je pomohli složit a dát na místo. „Potesem složit překlady!“ Když se dlouho nikdo neozýval, zavolal: „Kořalka! Máme tady kořalku!“ Okamžitě jsme poslušně přiběhli jako psi.