setapouch

Dá se mazáním příspěvků zamaskovat neschopnost moderátorů diskusních for?

Nejlepší odpověď
quentos

Mazáním závadných příspěvků, jejichž jediným účelem je urážet a diskreditovat moderátory, se žádná neschopnost nezamaskovává.

setapouch

quentos: a není to spíš řešení následku než příčiny? Vždyť pokud by moderátoři skutečně fungovali jako moderátoři, tj. přemýšleli před mazáním (např. annas v diskusi u http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-zde-nejaky-uzivatel-ktery-bezne-odpovida-na-otazky-ale-sam-se-jeste-nikdy-na-nic-nezeptal#discus­sion%29)

nebo drželi své emoce na uzdě (např. quentos všude možně, např. v http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vydal-uz-quentos-tu-knihu), nebyli by zdiskreditovaní.

setapouch

Například mazání příspěvků, které poukzaují (i s odkazy) na neschopnost moderátora.

Odpovědi.cz

Maskujem se co to jde, ale vy nás vždy odhalíte, že? 😉

Ne, vážně .. opravdu není naším cílem mazání otázek jak nás napadne nebo proto, že by nás to bavilo. Z toho žádný prospěch nemáme. Cílem je vytvořit server s databází zajímavých otázek a užitečných odpovědí. Míst k šíření negativních emocí a nálad je na internetu plno a příspěvky podobného ražení na tomto serveru nechceme.

Ani my nejsme bezchybní a můžeme odstranit otázku, která by mohla na serveru zůstat. V takové chvíli je dobré napsat admnovi na info@odpovedi.cz a domluvit se. Šířením stížnosti zde, situaci nezlepšíte.

Děkujeme za pochopení.

setapouch

To byste museli na maily odpovídat. A ne pouze šablona1 nebo šablona2, ale na konkrétní dotaz dát konkrétní odpověď.