bolak

Dá se koupit dobíjecí kupón se slevou?

Pamatuju že ještě za dob Oskaru byly kupóny, který stály třeba 1000Kč, ale byl na nich kredit v hodnotě 1100 Kč. Existujou v dnešní době ještě takovéhle „akce“?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Tesco clubcart, dobiješ třeba za 200 a dalších 200 přidají, http://www.club­card.cz/clubcard-vyhody_05.html

Další odpovědi
anonym

Existují…
😉
Jak u kterého opa (viz třeba co píše zzzzz) – např. výhody za dobití v určité (minimální) výši – net či volání zdarma na určitou dobu apod.
Přemýšlíš o pre-paid kartě?
😉

marci1

Ten „Tesco clubcart“ myslím musí být propojen s clubkartou Tesca.

zzzzz

jo musí, ale ta karta je zadarmo.

bolak

a můžeš s tou tesco kartou posílat i esemesky? (ono když má simkarta takovejhle název…no uznej, že to zní nedůvěryhodně :)