Drap

Cystáte se na novoroční vycházku či výlet ?

A kam ?

Nejlepší odpověď
beer

Po včerejší total abstinenci se chystám na návštěvu oblíbené hospůdky.))
Chtěl jsem taky s foťákem ven, ale do té doby, jak to vidím, sníh roztaje – takže nic.

Další odpovědi
hanny 2

Ne,je tam hnusně,budu vařit – děti přijdou na oběd a pak si budu dělat účetnictví a nějaké další věci do práce.

led

Ano. Pozrieť sa, či nám ohňostrojom nevypálili Dunaj. Z diaľky vyzerá bez zmeny.
Doplňuji:
Zpráva z novoročnej prechádzky.
Je to v poriadku, Dunaj tečie bez problémov ďalej, zvyšky osláv odviezol ďalej na juh.

anonym

Jen bobovat s naší malou před barák,žijeme na horách,nemusíme do VIP Špindlu za trochou toho sněhu,mladí jedou lyžovat na Bublavu.

tom004

Uvařím vepřovou klasiku,a potom se půjdu chvíli bavit do dílny.

Natee

Bohužel ano, i přes počasí, jsem k tomu přinucena..

ten který je

Už jsem byl 2× se psem na dlouhé vycházce.

GM

Nejdu nikam, prší, mrholí, je hnusná mlha a pěkně to klouže. Vysočina.Budu se psychicky připravovat na zítřejší nástup do práce po svátcích, i když se docela těším.