UPhelp

Co způsobuje, že nejdou stahovat videa z internetu?

Obyčejná videa nebo fotky, která se stahují pomocí „uložit jako…“ Když se něco pokouším takto stáhnout vždy mi vyskočí okno „Nastala neznámá chyba a stahovaný soubor se nepodařilo uložit. Zkuste to prosím znovu.”
Dlouhou dobu už mi to nefunguje. Hledal jsem nějaké rady na internetu, ale žádné pořádné řešení jsem nenašel. Kdesi psali, že nejjednodušší je obnovit Firefox do původního nastavení. A fungovalo to. Celé dva dny. Teď už to dělá zase. Za ty dva dny jsem nic nezměnil ani jsemu toho počítače njěka moc nebyl, žádná aktualizace, nezměnil jsem ano složku stahování… Nevíte někdo v čem ten problém může být?
U fotek to někdy jde, někdy ne. Někdy, když ta fotka nejde stáhnout, tak jí jen přejmenuji a už se stáhne/uloží. Ale videa nejdou tímto způsobem stáhnout/uložit vůbec. Štve mě to.

Na internetu je ještě spousta webů, které umožňují stáhnout konkrétní video z netu, stačí dát odkaz/url videa a stáhne se to, ale ani tímto způsobem už to nejde (něco jiného je uloz.to nebo youtube – stahování přes programy v PC, tohle funguje normálně).

Odpovědi
elkon

Tak používej nějaký program na stahování videa, je jich dost. Třeba Format Factory, nebo Video Proc. Další Ant Download Manager. Stačí hledat.

AlfonzSP

Tak to bud vypada na HW chybu (vadna ram ci neco jineho) nebo na SW chybu, s prominutim roze**any system pomoci viru nebo nejakych „vylepsovacich“ programujako je CCleaner, AVG Tune UP, Premium Turbo, atd. Ve druhem pripade by pomohla zaloha dat + cista instalace Windows.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

UPhelp

Format factory používám jen formátování už stáhlých videí z jednoho formátu na jiný, jinak na staohování videí z netu používám aTube catcher (třeba na videa z youtube), ale to je mi na nic. U jiných videí je stačilo otevřít v novém panelu, jen kliknout pravým a dát uložit jako… je to během vteřiny a nechci se zdržovat s vedlejšími programy.

elkon

Všechno se různě aktualizuje, ale co šlo dříve, nemusí běžným způsobem fungovat. Když si myslíš, že to zdržuje, tak holt nebudeš mít nic. Stahování pomocí různých programů je úplně normální. Pokud o nějaký film (video) stojím, tak čas stahování neřeším. Důležitý je výsledek.

UPhelp

Vlastně se ani (některá) nemusí otevírat v novém panelu. Stačí jen to pravé talčítko a uložit. Jenže to mi právě nefunguje.
Navíc se mi plno takových videí na internetu ani nezobrazuje – jsou nefunkční: takové celé zešedlé se smtuným smajlíkem a nápisem „nebylo nalezeno žádné video s podporovaným formátem a typem MIME.” Když na to video ale kliknu pravým a otevřu v tom novém panelu, tak už funguje… Absolutně to nechápu.

elkon

Nezapomeň, že některá videa jsou „ošetřena“, aby stahovat nešly. Od toho jsou různé speciální programy. Většina videí tím tvým „jednoduchým“ způsobem stahovat nejde.

UPhelp

rozhodně to není tím, problém je v pc nebo prohlížeči. Videa jsou prostě nefunkční a stahování taky.