Avatar uživatele
Matthew

Nemáte oprávnění přidat komentář.

Tak tohle se mi ukazuje na facebooku, když chci přidat komentář pod jednoho uživatele. Mám ho v přátelích a nikdy se nic podobného nestalo. Vidím i všechen jeho obsah, komentáře, fotky, tak se ptám, co by to mohlo způsobovat, nemá mě jako blokovaného uživatele, ani v žádném omezení odebírání mých příspěvků. Co by to tedy mohlo způsobovat ? :)
Doplňuji:
Jo od dob zavedení profilu TIMELINE jsou s tím jenom samé problémy. Příspěvky byly vždy jeho, ověřoval jsem si to u fotek statusů atd. a vždy se mi to ukázalo jenom u této konkrétní osoby. Kontaktoval jsem ho a sám mi potvrdil že neví v čem je problém, že s ničím nehýbal. V poslední době se mi stává dokonce, že 80% mých příspěvků nejsou ani viditelné pro ostatní protože facebook zavedl něco jako Přidat do seznamu zájmů, tím pádem jak tohle nemá někdo označené, jak u skupiny či osoby, setkává se jenom s těmi nejdůležitějšími příspěvky. Podle čeho ale facebook vyhodnuceje nejdůl. příspěvky nevím, nejspíš podle počtu like nebo po označení Důležité … samé problém na mojé hlavu :D:D no což, tak nebudu moct komentovat 1 uživatele z 800milionů :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BANAN93 před 4137 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

co si počít ten TIMELINE nám byl čert dlužnej dá se nějak zrušit ??
já se teď na FB nevyznám, i když tam chodím málo, ale ať kliknu,
kam kliknu nevím, kde jsem, jestli v TIMELINU, nebo na FB účtu ??
prostě španělská vesnice a připadám si jak JÓJO :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BANAN93

buď to může být – že ho tam označil někdo jiný na své zdi( (tudíž nemůžete komentovat) , nebo ten váš známý něco přidal na zeď a zaškrtl tam jen pro určitou skupinu lidí a vám se to zobrazilo až tam zase někdo jiný ,který je také ve vašich kontaktech něco napsal- mě se to taky řadí nějak do více skupin ty přátelé – furt se to mění – teď tam mám nějaký profil timeline a ani jsem o něj nestál

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek