mosoj

Co způsobuje samovznícení těla ?

Doplňuji:
Maslíte že Kalousek už byl k němu blízko ?

Nejlepší odpověď
anonym

V podstatě jde o malou nukleární reakci , může se jednat o člověka velmi negativního …který žije ve zlu a zlo vysílá , tyto vibrace přitahují další negativní vibrace , dojde k rozkmitání atomů hmotného těla i těl duchovních a pak dojde k samovznícení !!Je to malá nukleární reakce , při které dochází ke štěpení atomů vlastního těla , a tato reakce probíhá pouze uvnitř organismu .Vše jde ohromně rychle.Tohle jsem vyčetla na netu,ale dá se tomu věřit?Bude to záhadaou asi ještě dalších x let.

Další odpovědi
ten který je

Podobné téma už tu bylo,nicméně stále zajímavé.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/samovznice­ni-cloveka-vite-ze-to-existuje

Pájo

Samovznícení těla způsobí snadno 25 litrů benzínu z kanystru a otevřený oheň poblíž.

Odhaduji, že takové množství hořlaviny „přemůže nehořlavost“ lidského těla s obsahem cca 50–60% vody, která pochpitelně hoření (a ani samovznícení) lidského těla právě nepodporuje…

albert

Bude to stejné jako se sněžným mužem – někdo ho i viděl, ale důkazy žádné.

lexx

Není to tak jednoduché, byly případy samovznícení osoby kdežto okolní hořlavé předměty (záclony, koberec, nábytek) nebyly ohněm dotčeny. Svedlo se to na alkoholismus ale to je pouze hypotéza.