Boy 13

Co způsobí moucha letící na oko?

Dneska mi přesně na kůži pod okem letěla prudce moucha a odrazila se a docela to zaštíplo. Myslíte, že mi tím letem nemohla způsobit jizvu, dirku, vrásku na té kůži? Opravdu mi vletěla na kůži prudce a rychle a jak říkám, trochu to zaštíplo.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nanejvýš by ti to oko mohla podráždit a bez následků. Ale kdybys chytil mouchu na motorce při 90 km/h a bez brýlí, to bylo horší. Jednou mi nějaký těžší hmyz způsobil prasknutí štítku na integrálce a bylo to jako zásah šutrem.

Další odpovědi
zbyndo

Môže spôsobiť aj vážnu vec, nemyslím poranenie oka ako také,ale ideš napr.na bicykli z kopca, väčšou rýchlosťou, nemáš okuliare, vletí mucha do oka,a ty stratiš na chvíľu zrak.Vdedy môžeš škaredo spadnúť,a dolamať si ruku.Stalo sa mi to,odvtedy nikdy nezabudnem nasadiť okuliare

orwell

Pokud to nebyl nějaký minidron (nebo Aliendron), můžeš být v klidu. To se občas stává a pokud vím, nikdo kvůli tomu ještě neskončil na márách. I když to, co píší zbyndo a Kepler nelze brát na lehkou váhu. Ale to už ti v tuto chvíli nehrozí.
Já mám v dobré paměti jednu příhodu v dávné minulosti s chroustem, který mě málem sestřelil z motocyklu, neb se trefil přímo do čela mezi horní okraj brýlí a okraj přilby. Míso tam bylo tak akorát pro něj a 100%ně ho využil. Jinak pocit stejný, jak popisuje Kepler. Byla to taková prda, že jsem pustil řídítka a šel do záklonu. Naštěstí jsem jel po rovině a dopadlo to dobře. Teď si uvědomuji, že chrousta jsem už sakramentsky dlouho neviděl…

Dochy

Orwell: Aliendron je určitě maxi. Ten Ti dá co proto až to tu uvidí… 😉

orwell

No jo, vidíš, to mně ani nedošlo. Ale třeba si nevšimne. Nemůže přece všechno stíhat, i když je velký, krásný, nekonečně inteligentní,… 🙂

zjentek

Já si myslím, že alien je žena, vydávající se za chlapa. Přece tak, jak tady alien píše, chlap inteligentní NENÍ, to mně nikdo neříkejte!

orwell

No, těch pohlaví dneska máme víc. Kdo ví, jestli on sám v tom má jasno. Natož pak my…