Co znamenají čísla a písmena na kolku na alkoholu. Rozlišuje se kolkem kde se stáčel, kde se vyrobil? Má stejný alkohol

Co znamenají čísla a písmena na kolku na alkoholu. Rozlišuje se kolkem kde se stáčel, kde se vyrobil? Má stejný alkohol stejné číselné označení?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Už se probíralo před 5 dny, viz odkaz ve zdroji:
2x měř, 1x řež.
Doplňuji:
Kolek je unikátní, na každé láhvi odlišný a uvádí veškeré údaje, likérka, č. výr. marže, datum stočení, včetně surovin a jejich původu i další, pro laika nepotřebná data.
http://www.poradte.cz/…

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ kolek-na-lahvi-rady-k-alkoholu

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

herka

Takže jak je možné, že dvě láhve Tulamor mají úplně stejná čísla na kolku... A vypadá pravý.

Stříbrný

manon

Dr.Axl: Dobře žes přeměřil a napodruhé zjistil, že o číslech na kolcích se nemluvilo.

anonym

Já jen mezitím dohledával odkaz, o němž jsem věděl, ale potřeboval překopírovat.
Na Poraďte se probírají skoro tytéž aktuality, co tady, ale v předstihu, seriózně a bez kecání, jež se tam důsledně maže, takže tam místní kecálci nemaj šanci.

anonym

P.S. Když jsem dobře přeměřil, tak kdepak je bodík?
Že by ještě nějaká skrytá výhrada či podjatost?

Stříbrný

manon

Palec ode mne nemáš proto, že jsem viděla původní odpověď a ta byla jen peskováním a odkazem na starou otázku. To doplnění už je lepší, ale toprvní sis měl odpustit - takhle se pod to svým palcem podepsat nemohu. Promiň. Takže ne skrytá výhrada. Odkrytá.

anonym

OK, jenže já, na rozdíl od tebe nahlédl, že je to zase jeden nejapný nováček, co se právě zaregistroval a kašle na pravidla, jež ani nečte.
A těm je vlídné slovo leda k smíchu.
Doplňující odkaz jsem dohledával v rámci vkládání odpovědi (bez prodlevy), takže bys měla hodnotit celek a nejen fragmenty pro tvé důvody.
Pokud máš náznaky animozity, tak ti pomohu -
"to první" se píše zvlášť zájmeno a samostatně i číslovka řadová.

Stříbrný

manon

Dr.Axl: Vidíš a já Ti chtěla právě mírumilovně nabídnout, že jelikož máš právo své odpovědi mazat, že bys ji smazal, napsal znovu a že pak je to na ten palec akorát.
Jsi divný.

anonym

Jsem jen důsledně proti podvádění a ignoraci pravidel.
Za odkazem, že tu otázka na kolky byla, si stojím a nováčci se evidentně ani neobtěžují nahlédnout do téže rubriky, k čemuž jsou zřeteně vyzýváni při vkládání otázky.
Právě, že zmiňuješ zlato, tak sama víš, že další medaile už nekyne, takže body jsou podružné a u zábavy by neměly být vůbec. Řada slušných uživatelů už dávno zastává týž názor.
Chatovacích otázek je už převaha a to rozhodně nebylo záměrem původních Odpovědí.
Stránky trestuhodně zdegradovaly a je to škoda nejen pro ně, ale i ty korektní uživatele, jež to odtud nepřímo vyhání. Podívej se někdy na příbuzné poradny, že jak to může fungovat i bez plytkého vykecávání.

Stříbrný

manon

A proč teda nepůsobíš jen na těch poradnách, které jsou Ti sympatické a které vyhovují Tvému naturelu?

anonym

A kdo ti napovídal, že tam nepůsobím?
Jenže tam už netřeba šířit osvětu, neb jsou uživatelé ukáznění a admini řádně fungují tak, jak jim jejich licence provozovatele velí.
Kdežto zde je zaostalá a panenská půda volající španělské misionáře.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.