Lorax

Co znamená zkratka jednoho z podtypů svahových deformací „gravitační sedimenty s. s.“?.

Co znamená to „s. s.“

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu, kde je tato zkratka uvedená, zda vám text pomůže.
,

http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:79zy0yt­VhdcJ:www.ig.cas­.cz/sites/defau­lt/files/u236/pred­naska_6_gk_pdf_­95918.pdf+&cd=3&h­l=cs&ct=clnk&gl=cz&cli­ent=firefox-b

Další odpovědi
Kepler

Domnívám se, že jde o svahové sesuvy. Kvalifikovanou odpověď by dala Lamalam, je v tomto odborník. Pokud se neozve sama, zkus interní poštu.