Dmitrij

Co znamená „vrznout si“ ?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Dobrý večer, já ti odpovím a oni mi zruší účet, že?
No co asi by to bylo?
Souložit, .....

Další odpovědi
anonym

Ono to má významů víc,ale nejpoužívanější je v souvislosti – jak vám to šetrně sdělit – dejme tomu – pomilovat se.

anonym

zavrzat si dveřmi? nebo si zavrzat na flétnu

Mili @

Skřivánek si musí „vrznout“ i kdyby měl zmrznout…
😁

led

Miroslavst má prirodzene pravdu s jedným z významom.
Ste pozvaní na koberec k šéfovi a kvôli jeho monológu nebudete si ani môcť „vrznout“ na svoju obranu. Keď skončí, hneď vás pošle preč. ☹

Dmitrij

Doufám, že touto otázkou jsem nikoho neurazil – potřeboval jsem prostě upřesnit význam tohoto slova. Položil jsem ji v přesvědčení, že znamená to něco ve smyslu „vyhodit si z kopýtka“, alespoň tak to vypadalo podle kontextu. Takže… takže dobře, že jsem se zeptal :)

quentos

rozumné lidi určitě ne a u ostatních Vám to může bejt jedno ;{)>

quentos

proč by Vám, Miroslave, měli zrušit účet? Sex není dneska žádné tabu ;{)>