quentos

Co znamená v sázkařské terminologii „skutečná výhra“?

Jde již o čistý zisk po odečtu vsazené částky? Díky.

Nejlepší odpověď
annas

Skutečná výhra je výhra, která se vyplatí výherci. Je to podíl z vkladů, které byly vsazeny.

Na výhry se dává polovina z peněz, které hráči za sázenky zaplatí.

Jsou uvedená procenta na jednotlivá pořadí, jaká je pravděpodobnost výhry. Jde o Sportku.
https://milio­nar.org/sportka-sportovka/

Další odpovědi
Ušel ventil

Asi jak píšeš ,
při sázkách v sázkovkách na zápasy se platí ještě manipulační poplatek ,většinou v ceně 10 % sázky což je také náklad k sázce ,
takže čistý zisk je ještě o tuto částku menší.