dust8

Co znamená v češtině slovo, které zní jako „wakaschi“ zní jako „vakaši“ od japonské vesničanky v Age of Empires 2?

Odpovědi
Drap

Napadá mne pouze wasabi, japonský křen. Z rostliny se dělá pasta o výrazné a silné chuti

aliendrone

Nevím, jsem jazykový tupoun, i čeština mi dělá problémy. možná jsem tentononc – po modernu dyslektik? 😉 Nebo jen po staru debil, co se nenaučil pořádně ani mateřštinu. 😁 Ale BACHA – pivo si umím objednat přinejmenším v 10 jazycích! 😄

Osobně mi dává smysl, kdyby např. při výběru (kliknutí) říkala „watashi“, česky „já“ (zvláště pokud to říká žena). 🙂