Co znamená úmrtí blízké osoby ve snu?

Nedávno se mi zdálo, že mi umřela ve snu máma a je mi z toho celkem na nic.. Co znamená ztráta blízkého člověka ve snu?? Předem děkuji za odpovědi:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ano! Měl jsem taky takový sen, že mi umřel táta.
Měli jsme takzv. cik - cak vztah, ale díky tomuto snu jsem se začal víc zajímat o jeho život, jeho mládí, sny a touhy a nakonec jsme se kráááásně sblížili.
Zjistil jsem, jaký byl, když byl v mém věku, že psal básně, které mám dodnes zchované, zjistil jsem, že jsme skutečně OTEC a SYN a i když už odešel do....asi ... nevímkam, tak na poslední dva, skoro tři roky vzpomínám, jako na nejkrásnější časy mého a možná i jeho žití.
Zpátky k otázce : Máte se s mamkou rády?
Tak si užjte každý krásný den.
P.S. Moc krásná otázka, až jsem při vzpomínce zjihnul. Díky!

Další odpovědi:

Bronzový

že si ve dne uvědomuješ, že nikdo ani blízká osoba není nesmrtelná a může umřít

Dlouhou cestu.

Bronzový

To je otázka na kterou můžeš najít odpověď pouze ty...
I kdybych měl v hlavě všechny tvé vzpomínky, myšlenky a pocity, tak by je můj mozek nezpracoval tak jako ten tvůj.

Pokročilý

To nevím,ale jisté je,že mě po úmrtí táta navštevoval snad každý den a pak občas.A nejen on.Mamku navštívil ve snu přímo,když měla narozeniny a svátek..
Jinak mě navštěvuje i ve dne..Třeba si někdo může myslet,že jsem blázen,ale co se přímo všechno dělo po jeho těsné smrti a nejen mně.To je román.A dokonce to říkali i lidé,co by to do nich také člověk neřekl.
Ale to ty máš naštěstí jinak..
Jinak se mi stalo,že ten samý sen byl několikrát úplně stejný a i ve skutečnu se stal tedy naštěstí to nebylo se smrtí blízké osoby..

Bronzový

Může to znamenat cokoli, Dva lidé mohou mít stejný sen a přesto mají jiný osud.
Možná to jsou výčitky svědomí, možná jsi udělala mámě něco nepěkného, nebo ona na Tebe intenzivně myslela, že se to takto projevilo.

Pokročilý

Neboj,nic !

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.