Zemřel mi táta

V neděli mi náhle zemřel táta. Balil si věci, protože za chvíli měl pro něj dojet bratr na ryby a najednou je pryč....
Bojím se o mámu, nemluví, je apatická a hlavně nebrečí, co mám dělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Naše známá, lékařka s dlouholetou praxi tvrdí, že na smrt se nedá zvyknout. O to hlubší je rána jestliže úmrtí přijde náhle a mezi nejbližší. Je mně Vás líto. Ještě si dovolím zmínit jedno, možná tvrdé poznání, které říkávala moje babička: "když se směješ, smějí se s Tebou ostatní, když máš plakat, musíš sám".

Další odpovědi:

Bronzový

Já bych jí chvíli nechala,ať si srovná vše v hlavě.Je to brzy a z vlastní zkušenosti vím,že člověk chce být chvíli sám a né,že se ostatní snaží za každou cenu pomáhat a rozptylovat.Uvidíte za týden,třeba přijde sama a začne se o tatínkovi bavit.Obě mé babičky byly do pohřbů zhroucené a pak jako by to pohřbem zkončilo a začali se bavit o normálních věcech.Pamatuji si,že v psychlogii jsme se učili takovou stupnici stresu a ztráta partnera byla na prvním místě.Je to větší stres než ztráta dítěte,alespoň tak jsme se to učili.Pokud by to nebralo konce,tak vyhledejte pomoc psychologa.Hodně sil...

Vím jaké to je když ti zemře tatínek mi se tatínek zabil na motorce pred 2 lety.Je to hrozné furt jenom brečíš ale nakonec se stím smíříš.Je to osud.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.