sisinec123

Co znamená spojení „THUG LIFE“?

Na internetu je toto spojení hodně rozšířené a já nevím, co to znamená…

Nejlepší odpověď
Zvědavý

Často to používal Tupac. Je to něco jako zku*venej nebo drsnej život.

Další odpovědi
gecco

Proč si to na internetu nenajdeš?
😉
Uveď aspoň kontext, protože „thug life“ může nabývat několika významů – od životního postoje, přes jeho stylizaci po třeba ´módní´ značku oblečení…
Překlad by mohl znít třeba ´násilníkův (bojovníkův) život (styl, výraz)´…
😉

Lamalam

Bez kontextu nelze přesně přeložit. Samotný výraz thug má celou řadu významů – zločinec, gangster, rváč, násilník. Mohl by to být třeba násilnický život.

Tomadollar

Thug – dá se přeložit jako osoba která páchá nějakou trestnou činnost.
Thug life by se tedy dalo vyjádřit jako život kriminálníka, gangstera, násilníka…

SoraZar

Tatíček Google to překládá jako rváč a život. Řekněme, že je to myšleno jako život rváče či násilníka, ale jak jsem při sledování jistého seriálu zjistila, používá se ta fráze často v kontextu s gangy. Postava v tom seriálu to měla vytetované a titulky to přeložily jako: ‚Gang je můj život.‘

Thorden

Thug life znamená drsný život to ano , ale je to zkratka ..The Hate U Give Little Infants Fucks Everyone něco jako¨.. nenávist co do nás vkládate vyj*be s každým ale překladač vám řekne něco jiného …