Zlatý

Co znamená slovo volkommenheit?

Mám jen malý slovník, v němž není slovo uvedeno. Na internetu jsem našla několik rozdílných významů. Nejsem si docelá jistá. Zařazení do kontextu neznám, protože slovo není to pro mě, ale pro mou známou.

Děkuji.
Doplňuji:
To jsem našla, ale překladač mně vypsal význam úplně restrukturalizovaný. Je správný?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

e Vollkommenheit - dokonalost, úplnost, důkladnost
--> vollkommen - dokonalý, úplný, bezvadný, vzorný; úplně, zcela

záleží na kontextu, co se bude do věty více hodit...
Doplňuji:
Annas tak to nevím, němčinu jsem se učila krátce a tohle slovo znám jako "dokonalost".

Já, pokud jazyk neznám (nebo jen málo),tak raději čerpám z tištěných zdrojů - tohle slovo jsem vám dohledala ve velkém slovníku od Fin Publishing....

"úplně restrukturalizovaný" ? - to je moc složité a divné, ale možné je všechno :-)....osobně tomuto překladu moc nevěřím

Další odpovědi:

Zlatý

dokonalost. Srov. zdroj (v němčině)

Zdroj: de. wikipedia. org/wiki/Vollkommenheit

Diskuze k otázce

Zlatý

1popelka1

Však v pohodě, od toho tu jsme :-)
Kdo ví, možná v kontextu bude mít to slovo úplně jiný význam, než který jsme našli my.

Zlatý

annas

Špatně jsem otázku formulovala. Mně spíš zajímá, zda je správný překlad - volkommenheit = úplně strukturalizovaný.

Zlatý

annas

Právě proto mě to zarazilo. Já jsem napřed zadala do překladače (nějak se mně to nezdálo), pak do slovníku - Vaše významy.
Zřejmě to první nebude správné.
Ale i přesto děkuji za snahu. Já jsem se němčinu taky učila, ale protože ji nepoužívám, už jsem hodně zapomněla a mám jen malý slovník.

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2728
Zlatý quentos 1318
Zlatý mosoj 1303
Zlatý Drap 956
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 602
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 534
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 477

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.