Pokročilý

Co znamena sen o tom, že padám z útesu?

Docela často se mi zdá, že padám z nějakého útesu, ale než dopadnu, tak se vždy probudim, ve snářích ale to vysvětlení není, proc se mi to zda... ve snářích je, že při tom pádu i lítám, ale já nelítám, já jen padám, padám a padám, vůbec nelítám, co to teda znamená?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Sny neznamenají nic, ale buď v klidu, tohle je jeden z nejběžnějších snů.

Bronzový

jednou jsem někde slyšel,že tento sen se ti zdá,když máš odkpopanou peřinu a táhne ti na chodidla,že prej tělo si myslí,že je ve vzpřímený poloze,ale co je na tom pravdy nevim...
---
...1) Pád

Když ve snu padáte z velké výšky nebo ze schodů, znamená to ztrátu financí, majetku či práce. Pád na rovině vás varuje před nepozorností, která by vás mohla dostat do problémů. Pokud se při padání stihnete něčeho zachytit, budete zachráněni před neštěstím. Pád do propasti předpovídá smrt někoho blízkého.

Zdroj: http://www.extra.cz/rozpracova no-10-nejcastejsich-snu-zdalo- se-vam-o-sexu-mate-sny-o-smrti -padate-ve-snu-nebo-letate-vim e-co-to-znamena-ctete

To je zajímavé, že padáte a nelítáte,asi máte useklá křídla, že by padlý anděl?

Pokročilý

Nečeho se bojíš. Negativní zážitek, který jsi prožila, nebo Te teprve čeká. Ten sen Te probudí, a je u toho pocit hrůzy z proziteho, nebo máš pocit radosti, že to skončilo?

Bronzový

to je normálne....nič to neznamená

sny musia mať príbeh, aby niečo znamenali

každopádne, snáre sú, tak ako povery, väčšinou plné blbostí a predsudkov

Bronzový

Sny neznamenají vůbec nic.

Pokročilý

Padací sny patří do dětských let. Co já se napadal. S věkem to přešlo. Ale třeba to je pozůstatek z nějakého filmu a podvědomý strach z výšek. Probuzení před dopadem je naprosto běžné. Možná jsi v situaci, že se nějak rozhoduješ v životě. V snáři by mělo význam hledat pouze skálu viděti nebo na ní státi....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.