KARI05

Co znamena sen o tom, že padám z útesu?

Docela často se mi zdá, že padám z nějakého útesu, ale než dopadnu, tak se vždy probudim, ve snářích ale to vysvětlení není, proc se mi to zda… ve snářích je, že při tom pádu i lítám, ale já nelítám, já jen padám, padám a padám, vůbec nelítám, co to teda znamená?

Odpovědi
Lamalam

Sny neznamenají nic, ale buď v klidu, tohle je jeden z nejběžnějších snů.

Mc Merkurion

jednou jsem někde slyšel,že tento sen se ti zdá,když máš odkpopanou peřinu a táhne ti na chodidla,že prej tělo si myslí,že je ve vzpřímený poloze,ale co je na tom pravdy nevim…

…1) Pád

Když ve snu padáte z velké výšky nebo ze schodů, znamená to ztrátu financí, majetku či práce. Pád na rovině vás varuje před nepozorností, která by vás mohla dostat do problémů. Pokud se při padání stihnete něčeho zachytit, budete zachráněni před neštěstím. Pád do propasti předpovídá smrt někoho blízkého.

Zdroj: http://www.ex­tra.cz/rozpra­covano-10-nejcastejsich-snu-zdalo-se-vam-o-sexu-mate-sny-o-smrti-padate-ve-snu-nebo-letate-vime-co-to-znamena-ctete

anonym

To je zajímavé, že padáte a nelítáte,asi máte useklá křídla, že by padlý anděl?

Danina65

Nečeho se bojíš. Negativní zážitek, který jsi prožila, nebo Te teprve čeká. Ten sen Te probudí, a je u toho pocit hrůzy z proziteho, nebo máš pocit radosti, že to skončilo?

Šidlo

to je normálne…nič to neznamená

sny musia mať príbeh, aby niečo znamenali

každopádne, snáre sú, tak ako povery, väčšinou plné blbostí a predsudkov

Klaproth

Sny neznamenají vůbec nic.

pucipuci

Padací sny patří do dětských let. Co já se napadal. S věkem to přešlo. Ale třeba to je pozůstatek z nějakého filmu a podvědomý strach z výšek. Probuzení před dopadem je naprosto běžné. Možná jsi v situaci, že se nějak rozhoduješ v životě. V snáři by mělo význam hledat pouze skálu viděti nebo na ní státi…