Avatar uživatele
bestak

Co znamená „proti gustu žádný dišputát“?

Co znamená a v jakých situacích (napište mi prosím nějaký příklad) se používá „proti gustu žádný dišputát“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BEAES před 4937 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

gusto = vkus, dišputát = spor (viz např. anglické „dispute“). Tzn. když má někdo prazvláštní vkus, nemáme se pokušet se s ním přít, že je nesprávný či pokoušet se mu to rozmlouvat.

V Německu prý byla otevřena restaurace, jejíž jídelníček se inspiroval kanibalistickým kmenem. Pokud by si pokrmy z lidského masa někdo pochvaloval a mně se to nezamlouvalo, musel bych holt pokrčit rameny a říct „proti gustu žádný dišputát“…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Každý si může vybrat po svém, dle svého gusta a nikdo by proti tomu neměl nic mít.
Třeba partnera, nebo nějakou věc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kdyby se někdo „mohl utlouct“ po vařených zavináčích s borůvkovou marmeládou, navrch šlehačka,nemělo by se mu to rozmlouvat.
Podle tohoto tvrzení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dea Lae

Pozornost

Jsem MR. BOGGITEL LLC, konzultant pro zahájení podnikání a investování, pracuji se společností NEW USA FUNDING INVESMENT VENTURE, soukromými investory / věřiteli, LLC, rizikovými fondy, investičními společnostmi a dalšími zdroji financování, které soukromě hledají příležitosti k investování svých prostředků do životaschopného podnikání, jako např. * financování nemovitostí, * ropné a plynárenské společnosti, * bioenergie, * automobilové / letecké společnosti, * výrobní odvětví atd. To může generovat dobrou návratnost zisku jejich portfolia soukromých investic. Pokud máte projekty nebo příležitosti nebo znáte někoho / spolupracovníka, který má životaschopný projekt, který potřebuje financování, kontaktujte mě na tomto e-mailu: newusafinancialfunding@gmail.com

  • Zahájení franšízy * Obchodní akvizice * Obchodní expanze
  • Kapitál / infrastrukturní projekt * Nákup komerčních nemovitostí
  • Realizace smlouvy * Financování obchodu

Doufáme, že s vámi budeme mít dobré obchodní vztahy. Jsme certifikovaní, důvěryhodní, spolehliví, efektivní, rychlí a dynamičtí. Pokud máte platný podnik, investici nebo projekt, který chcete financovat, poskytněte nám prosím obchodní plán, shrnutí, finanční informace atd. Pro posouzení a kontrolu. Pro obchodní spolupráci nás neváhejte kontaktovat a v případě zájmu nás kontaktujte E-mail: newusafinancialfunding@gmail.com pro více informací
_____________­_________________________
E-mail: newusafinancialfunding@gmail.com
Web: newusafunding.com
Řekněte: +1 (260) 475–9549
© Všechna práva vyhrazena
Krabice 364 E HLAVNÍ SV
# 415 MIDDLETOWN
DE 19709

před 1013 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek