Killer

Co znamená německy Bückstabü ? Nemužu to nikde najit. :)

Jmenuje se tak pisnička od Rammstein a nevim co to znamena. Diky za odpovědi. „Bückstabü“

Nejlepší odpověď
annas

Odpověď z německého zdroje, je až téměř dole. Neupravený překlad.

B ********

Hvězdy v názvu znamenají slova „Bückstabü“, plán vytvořený Till Lindemann

Texty jsou touhou po této „Bückstabü“, i když to není doporučeno, aby si to. Podle prohlášení Richard Z. Kruspe znamená „Bückstabü“ Cokoli chcete. Bylo také uvedeno v rozhovoru Bückstabü je synonymem pro touhy, závislosti a nespoutané instinkty.

http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­de&u=http://de­.wikipedia.or­g/wiki/Liebe_is­t_f%C3%BCr_alle_da&prev=­/search%3Fq%3DDi­e%2BSterne%2Bim%2BTi­tel%2Bstehen%2Bf%25C3­%25BCr%2Bdas%2BWor­t%2B%25E2%2580%259EB%25C­3%25BCckstab%25C3%25BC%2­5E2%2580%259C,%2Be­in%2Bvon%2BTi­ll%2BLindeman­n%2Berdachter%2BNe­ologismus.%26cli­ent%3Dfirefox-a%26hs%3DyOK%26rls%3Dor­g.mozilla:cs:of­ficial

Hvězdy v titulní stánku slovo „Bückstabü“, slovo vymyslel Till. Texty jsou touhou po této „Bückstabü“ i když to není doporučeno užívat. Podle prohlášení Richard Z. Kruspe „Bückstabü“ znamená „co chceš.“

Další odpovědi
marci1

Údajně to není reálné slovo, ale jak říká R. Kruspe je to „cokoliv chceš“.

marijakes

Bücken sich je sklonit se , nahnout se. Možníáve větě by se dalo usoudit, zda to má souvislost.

tomas.k

Rammstein si to slovo vymysleli, prostě se jim líbilo jak znělo.