zjentek

Co znamená, když se webová stránka zobrazí takto?

http://www.jo­sefformanek.com/

Odpovědi
agentpv

„Webhosting pro tuto doménu je aktivní. Přes FTP nahrajte potřebné soubory a poté tento soubor index.html smažte.“

= to znamená, že majitel webu ještě žádnou stránku nevyrobil, anebo že se jeho stránky „index.html“ pokazila, nebo je špatně naprogramovaná …??

Savier

Fakt super… Kliknul jsem na ten web a teď se bojím viru. Není tam virus? Nemám antivirus.

Filip84

Savier: Jasné, boj se, boj, hodně se boj! 👆👆👆

Protože – víš co – ten virus skočí na Tvůj počítač, z něho skočí na Tebe, zachvátí Ti plíce, budou Tě muset dát na JIPku, napojit na hadičky, a tam umřeš! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Tak se boj, hodně se boj! 👆👆👆

🙈🙈🙈🤪🤪🤪😂😂😂

Mravenec

😂🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂🤣🤣🤣

zjentek

Savier, nebuď citlivka, díky mým klikačkám zde na tomto webu přesně vědí, kdy si uprdnu a dělám z toho dramata? Ne, nedělám, když mají vážení čas, tak ať počítají mé větry. Jejich věc a moje hloupá starost.