Co znamená hotelový mód?

V popisech funkcí u mnoha TV, případně u satelitních přijímačů, je uvedena mimo jiné funkce HOTELOVÝ MÓD. Jaký má tato funkce praktický význam pro použití přístroje v domácnosti.

Nejlepší odpověď
kenyrts

hotel. mód využíván na hotel. pokojích, aby host nemohl použít ladění kanálů v rozvodu, ale má jen pevně nastavené majitelem / v rozvodu mohou být i jiné programy, třeba kamerový systém, které běžný host na pokoji nemá povoleno vidět/ a také na zablokování maxim. hlasitosti zvuku na ca 1/3 oproti normálu, aby nerušil ostatní při nějakém hudebním pořadu /mohl by hrát tzv. na plné kule/.
v domácnosti záleží na vás,jak uděláte nastavení.