Nenaplněný

Televizor s funkcí Smart.

Když má televizor funkci Smart, znamená to , že ho lze používat jako monitor k PC. ?
Díky

Odpovědi
Michal Kole

ne, smart znamená, že lze připojt k internetu a má různé přídavné aplikace jako skype, různé online video půjčovny, lze používat jako webový prohlížeč i když dost omezený

anonym

Vesměs veškeré nové televize umožňují připojení k PC, je to prostřednictvím VGA konektoru, popřípadě HDMI, či DVI, nebo k některým TV se dodává i redukce na SCART. U všech je třeba připojit ještě zvukový kablík (jack, cinch), aby šel i u TV zvuk.
Funkce smart, je přesně to jak popisuje Michal Kole.

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/VGA_con­nector