Miroslavst

Co znamená haloterapie?

Procházel jsem kolem solné jeskyně a na výloze bylo uvedeno, že provádějí i haloterapii.
Co to znamená?
Mám na to jít? Není to náhodou telefon 900×xxxxx, zavolej mi do klubu?

Nejlepší odpověď
hanulka11

je to právě léčba solí- návštěvy solné jeskyně jsou velmi zdravé
lze tím předcházet mnoha nemocem hlavně dýchacích potíží, plicní onemocnění

také jsem to u nás četla

Další odpovědi
anonym

To bude něco se světlem – nabídnou produkt z rtuťové lampy.

Miroslavst

Hanulko, jakože budu u toho vzdychat?

hanulka11

můžeš i vzdychat, ale jakmile budeš sůl vdechovat ,bude ti to dělat moc dobře, tomu věř

Miroslavst

Díky :DDD