Mrs.Styles

Co znamená ,,chillovat" ?

Ahoj, nevite co znamena ,,chillovat" ? (Čilovat) . Jazdy to casto pouziva a ja vubec nevim co to je :/ predem dekuju :)
Doplňuji:
A omlouvam se, ale nevim do jake kategorie to zaradit :/

Nejlepší odpověď
annas

Sloveso chillovat – složené slovo z anglického chill + české přípony -ovat.
Anglické chill = zchladit. Když se někdo zchladí, je to příjemné, uklidní se, je to cool, je to super, je to chilli out = uklidňující.

http://cs.bab­.la/slovnik/an­glicky-cesky/chill

Někdo jezdí někam relaxovat, jiný jezdí chillovat. Může se chillovat i poslechem hudby, která ukllidňuje, vzbuzuje příjemný pocit, někdy z ní až mrazí.

Další odpovědi
plavala

Vodní dýmka k tomu nepatří. Ale jinak souhlasím. Chillovat – zlidovělé „chill out“ znamená z anglického překladu uklidnit se.

Agneta

Patří to ke kategorii shisha:D
++++++
„sedět u vodní dýmky a orážet“ :D

krejci

Odpočívát, relaxovat 🙂 Vypnout..