Bronzový

Co znamena bila nuzota??

Setkali jste se nekdo s timto slovnim spojenim?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

já osobně jsem se s tým nesetkala ale našla jsem ti o bílé nuzotě toto.

Bílá nuzota je americká angličtina pejorativní termín se odkazovat na jednotlivce nebo skupiny nižších sociálních třídních caucasians že reproduktor zváží to k nedostatkovému kulturnímu kapitálu. To je nejvíce často používané jako nadávka popsat finančně a ekonomicky znevýhodněné caucasians. Nicméně, to může také být používáno self-referentially bílými severními Američany s vyšším socio-ekonomickým stavem k jokingly popisují limitace, které oni cítí v jejich kultuře. Stejně jako jeho použití jak pejorativní, to může také být používáno self-referentially skupinami znevýhodněných bílých Američanů vyjádřit skupinovou solidaritu. Zatímco výraz “bílá nuzota” je běžně používaná v americké populární kultuře, mnoho pocitu termín je rasista, zatímco to navrhne, že jiné závody mohou automaticky být myšlenka jako odpad, a je často používán udržovat populární stereotypy proti “finančně znevýhodněné” bílé Američané. “bílá nuzota” by měla být rozlišena od zemědělského dělníka termínu, zatímco každý má jedinečnou historickou etymologii a kontext v moderním použití.

http://wikipedia.infostar.cz/…

Další odpovědi:

Bronzový

Ano rika se jim tady "White trash",proste bila spodina.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2736
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 604
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.