bolak

Co znamená bílá korunka v modrém trojúhelníku?

http://3x.cz/di-7PD8.jpg

Už jsem to tu několikrát zahlédl…
Doplňuji:
tuCZek: máš pravdu, prve jsem pročítal nadpisy a našel tam akorát bílou korunku v bílém poli, nakonec se ukázalo že se tazatel spletl v barvě při vytváření otázky, takže jsem to tam nakonec našel

Nejlepší odpověď
kropitko

Jedná se o experta v dané kategorii,,tzn., že dotyčný v daném oboru pracuje.

Iv, vůbec nejde o žádnou novinku, první korunku jsem zahlédla min. tak před 10-ti měsíci.

Další odpovědi
anonym

Jee , to je nejaka novinka ? To je ta novinka , jak na ni porad ceka nase Kerberus ?
No, tak ta vyskoci 3 metry vysoko , az si to precte. A take jeste " nekdo " dalsi. 🙂
P.S. Me stejne ten trojuhelnicek nepomuze.
:-p -iv-
Doplňuji:
Kropitko , to mi " nekdo " da. ! ( manzel ).
🙂 Ja to vubec nesleduji . Nemam tak velky mozek. Nekdy si myslim , ze ho mam velky jako spacek … a kdovi jestli … ☹ -iv-

tuCZek

použij modrou lištu (vyhledavač Odpovědi.cz)

Kerberus

Iv, u tohoto uživatele jsem to vzdala. Včera jsem ho poslala do modré lišty, zbytečné.

Většina jeho otázek se opakuje … Opět připomínám – čekám na nový program … Jde o otázku, na níž odpovědi mají platnost. Sama jsem odpovídala, když se otázka objevila poprvé …

anonym

K., jestli on neni nejaky muj pribuzny !?
🙂
Vazne jsme kazdej jinej … jeee , ta cestina… , tak se na nas " bezlistove "
nemracte . ! Prosim. 🙂 -iv-