Pokročilý

Co za dárek pro tři kamarády (18)

Ahoj prosím o originální dárek pro tři kamarády :) do ceny +-1500
Doplňuji:
jsem jejich kamarád... na co nemyslíš :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kupují sranda dárky. Něco se sežene na internetu. Méně je v poslední době v leckterém knihkupectví, v obchodech s dárky apod.
Za 500 ,- koupíš i hezkou keramiku - třeba "hrnek" na psací potřeby apod.
Mimochodem - jsou to drobnosti, ale po čase potěší. Striptérka vyšumí, ale například nedávno jsem našel drobnosti které jsem dostal tanečních. Zajímavý pocit a i vzpomínky.
Takže i drobnosti mají svoji hodnotu - možná větší než flaška vína apod.

Další odpovědi:

Zlatý

A ty seš jejich kamarád neo kamarádka? Pokud kamarádka, tak bych o jednom dárku věděl a nestál by tě ani korunu. ;-)
Doplňuji:
Čili jako pod stromeček, jo? A chceš dát 5 kilo na hlavu, jo? Já bych udělal kalbu, koupil bych malýho suda k tomu nějaký to žrádlo, oni by taky něco dovalili a máta o zábavu postaráno. Když se přidají nějaký ty buchty, budete to mít možná i trochu pestré :-)

Stříbrný

potom že já myslím jen na jedno.... :D

originální by byla Nafukovací ovečka dolly, nebo nějaký alkohol (asi tímto nepohrdnou)

Bronzový

k narozeninám za těch 1500 zaplať nějakou striptérku, popřípadě se na ni slož s dalšíma aby byla fakt pěkná
K vánocům bych jim nedal nic (pokud to myslíš na vánoce) to by mě zrujnovalo dávat dárky kámošům

Bronzový

Já svým drahým dvěma spolužákům dávám svíčku s faraónem a klíčenku s malým hlavolamem - už se těším, až se nad tím bude vztekat. Ale zas to máš z ženského pohledu, nu... Určitě ale víš, co mají rádi, tak zkus vymyslet něco originálního, nejlíp asi nějakou srandu, ne? :)

Bronzový

Nedávno jsme to řešili s kamarádkou a ta vymyslela to, že bráchovi koupí plavky Borat ;)

Stříbrný

Každému basu piva-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.