SonsyMite

Co vyrobit mamince pod stromek?

Mam pro ni parfem ale chce to jeste neco vlastnorucne vyrobeneho, zrovna me nic nenapada.
Dekuji predem za tipy
Doplňuji:
Drap, muzes konkretneji, da se rict ze material mam vsechen co tak muzu mit

Nejlepší odpověď
Michal Kole

záchrannou vestu do vody z polystyrénu

Další odpovědi
Drap

Cokoli co zvládněš. Blíže je obtížné radit, nevíme jakou máš zručnost ani jaký materiál máš k dispozici, Pokud to ale nechceš na příští vánoce, tak už prosím začni.
Doplňuji:
Když máš zručnost a materiál všeho druhu, tak najdeš na netu spoustu inspirace. Například : Upleť něco z pediku, udělej papírovou misku, něco odrátuj, nebo vyrob něco z drátu,vyrob jí šperk,udělej poličku – třeba na kořenky, vyrob krmítko pro ptáky, namaluj něco, vyšij obraz, utkej kobereček… těch nápadů by byla spousta

Jikra

Přesně jak píše -Drap- a já dodám že pokud to letos náhodnou nestihneš tak jí alespoň obejmi a řekni jak jí máš rád.