IlsaAdolfine

Co všechno se dá zahrát na smyčcové nástroje?

Zajímají mě hlavně různé melodické ozdoby, jako je na klavíru příraz, nátryl, náraz atd. Pokud něco takového jde, jaká je obtížnost provedení?

Odpovědi
anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Tgb0jK143MI

Michálek1245

Dneska toho na smyčcové nástroje zahrajete poměrně dost. Samozřejmě klasikou to začíná. Ale když si vezmete třeba Lindsey Stirling, Vanessu Mae nebo duo 2 Cellos, tak ti zase smyčcové nástroje pojali úplně jinak. Co si budeme povídat, stejně jako zefektujete kytaru, tak dneska zefektujete jakýkoliv jiný smyčcový, respektive strunný, nástroj. :)