Pokročilý

Co všechno je pro vás nevěra?

Nevěra není ani náhodou hezká věc!
Ale co všechno je nevěra?
Pusa?
Co dokážete prominout? Kolikrát to dokážete prominout?
Prominete nevěru v sexu?
Je pro Vás nevěra sex ve třech?

Otázka do ankety: Jste věrný?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

No samozřejmě že ano!

Nevěra je u mě i polibek, tedy myslím francouzský polibek. I když psychická nevěra, kdy se nejedná o jednorázovou záležitost, ale člověk při ní stále myslí na někoho jiného, než má po svém boku a jeho partner se to nějak dozví, je možná ještě horší

Další odpovědi:

Pokročilý

No samozřejmě že ano!

Ano, jsem věrná. Nedokázala bych jinému věnovat tu něžnost, náklonnost ani psychickou touhu, co partnerovi.
Ona je nevěra u druhého relativní. Měla jsem přítele, kterému bych zvládla prominout hodně a po čase jsem zjistila, že mi na něm vlastně ani tolik nezáleží a náš vztah je udržován pouze sexem... Aktuálního přítele opravdu miluji z celého srdce a jsem o trochu více žárlivější. Má hodně kamarádek, nevadí mi, když s nimi mnohdy tráví více času, všechny je znám a věřím mu, že by nic neudělal. U něj bych zvládla přejít maximálně polibek. Od líbání dál bych to za nevěru brala. Nevěru v sexu bych neodpustila. Nevěřila bych už totiž v to, že něha, kterou v sexu několik let věnuje mně je opravdová a jsem toho názoru, že když "udělá jednou, udělá i podruhé" a nezvládla bych ten pocit, že by se něco dělo.

Do trojky bych konkrétně s ním také nešla. Upřímně bych se neuměla koukat, jak se miluje i s jinou ženou před mýma očima. Natož trojku se dvěma cizíma holkama, ani omylem. Chápu, že pro muže to je fajn zážitek, ale radši mám už muže, kteří si tohle zažili, zkušenosti mají a jsou vybouření, ať se mi tohle vyhne.

No samozřejmě že ano!

Pro mne znamená nevěra sdílení emočních,citových a fyzických prožitků s jiným partnerem.Každý člověk vnímá nevěru jinak .

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.