zjentek

Co všechno člověku může přinést evropská společnost a jak to třeba mně, zjentekovi, může být ke prospěchu?

Když opomeneme konkrétně lékařskou péči (přestože tu taky extra nehledám).

Odpovědi
Tonda Káňa

No nevím, mnohoženství, které si u tebe umím představit, zde zatím úplně nefrčí. 😂😁 Ale kdo ví, třeba za pár desetiletí…

Drap

Ještě větší zmatek a větší problémy až do úplného zrušení této společnosti a potom naši i evropští představitelé zavedou nový multikulturní světový pořádek a ti o přežíjí budou moci vzpomínat, jaké to bylo když to bylo špatné

Ametyst

To opravdu nevím, proč by měla. Každy se necítí být Evropanem, jako Piráti, kteří jezdí žalovat do Brusele na svůj národ. Evropské země mají každá, kromě ČR, své národní zájmy. Dokonce v Evropě vnímáme i americké národní zájmy. Podle zákona akce a reakce čím víc tlaku na integraci a rozpuštění se v EU, tím víc bude sílit tzv. populistické hnutí. Což je vlastně demokracie zdola, od lidu. Tak to u voleb hoď nějakým populistům. 😁