Neguš

Co vlastně znamená hláška „v externím úložišti není dost místa“?

Pokud je externí úližiště karta micro SD,když z 1,83MB je 1 ,45MB volných a přesto mi to blokuje např. při aktualisaci aplikací(FB,Sky­pe,Mapy.cz ap.)
Jak mohu problém vyřešit?.Děkuji!
Doplňuji:
Opravdu je správně 1,83GB a 1,45GB,omlouvám se.

Nejlepší odpověď
Dochy

Udělej si pořádek v jednotkách. Na SD určitě nemáš kapacitu 1,83MB. Možná 1,83GB. Pokud Ti zbývá 1,45MB je to opravdu málo.
Doplňuji:
Pak je to poněkud podivné. 1,45GB by mělo stačit snad na všechno. V telefonech bývají uSD, které snad nemají zamykání (to by byla další možnost). Už mně napadá jen zkontrolovat rozdělení karty, ale to už vyžaduje přístup k systému na úrovni roota a to jde jen někdy.
Doporučuji ještě popsat typ a konfiguraci telefonu (do diskuse), třeba se někdo chytne…

Další odpovědi
Nechápavé

Musíš si ukládat aplikace na microSD a né do telefonu…A pokud ti to nejde tak musíš rootnout…Ale tím strácíš záruku :D

melanie

aktualizace je asi větší než 0, 38 MB, uvolni si místo tím, že odinstaluješ/smažeš jiné soubory

Dochy

Nechápavé: rootem se neztrácí záruka. Prodejce se může snažit to tak uhrát, ale root nemá nic společného třeba s tím, že se vaklá jack na sluchátka. Prodejce by musel prokázat že rootem došlo k poškození, na které je uplatňována reklamace.