ReHu

Co vede chodce k tomu, aby chodil po silnici, když na druhé straně je chodník?

Nejlepší odpověď
kropitko

Vzhledem k tomu,že jdou ještě ke všemu většinou vpravo,tak se domnívám,že se domnívají,že jedou v autě, takže je to tím,že mají zřejmě např. LMD ,no prostě jsou zaostalý,mozek nefunguje,tak jak by měl.

U nás udělali chodník v zatáčce chráněný svodidly,tím hodně zúžili vozovku,že se ani dvě auta vedle sebe nevejdou.....i tam chodí po silnici místo po chodníku…tak co to s těma lidmi je?

Další odpovědi
iceT

…nebo pohodlnost,hlou­post,pocit,ze po silnici je to kratsi.

quentos

že by touha po adrenalinu?

vagra

Že by jejich,jak bych to řekl krátce a slušně-stupidní blbost s intenzivní synchrofrází ortodoxního analfabetizmu?

Bunnik

To tedy nechápu. Já strašně nerada chodím po silnici, obzvlášť když vidím, jak některá prasata jezdí! Ale bohužel se tomu čas od času nevyhnu, protože ve vesnici, kde máme chalupu bych si ten chodník musela postavit asi sama :)

A co k tomu ty lidi vede, to vskutku netuším. Třeba jim není život milý!