Avatar uživatele
Illines

Co vas,stoprocentne zvedne ze zidle?

Pri Tv zpravach,pri cteni novin atd?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, VampGirl, tom004, dědapetr, Drap, anonym, Petra09, anonym před 4445 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Týrání zvířat a Cikáni se svou bezbřehou drzostí. Zrovna dnes jsem viděla takovou vypečenou partičku. Byli evidentně krást v obchodě, protože venku si jeden z nich sundal bundu a měl pod ní fungl novou, starou nacpal do odpadkového koše a za hurónského obdivu soukmenovců se vydal v jejich čele do nedaleké herny.
Na bláboly politiků už víceméně kašlu – za celý život jsem od nikoho z nich neslyšela nic extra rozumného, natož aby něco pozitivního pro druhé i udělal.
Ale na násilí na zvířatech, na to si nezvyknu nikdy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Když někdo ublíží malému dítěti nebo zvířeti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

WC

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

když mě někdo vzbudí mobilem to se můžu vzteknout ☹
primitivní lidi..
a cikáni..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

tupost,ignora­ce,hazeni odpovednosti na druhe,neochota resit problemy a nasledne odmlceni se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Na tv nekoukám a v novinách člověk neví co je pravda …mě spíš zvednou ze židle "blbé kecy "a když si lidé stále stěžují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Když slyším žvásty našich politiků, jak se máme skvěle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Lidská blbost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Násilí na zvířatech,hlou­post,tupost a bezohlednost lidí.Rómové.
Hanulko,Ty jsi vlastně šťastný člověk.Ke spokojenosti Ti stačí zavřít oči,nevidět a neslyšet.připomíná mi to ty tři opice.:-))
Doplňuji:
Ještě doplním: bezohlední řidiči.Tam kde je v obci padesát se okolo mne přeženou stovkou a přes plnou čáru,nebo zebru,nedání přednosti v jízdě-když mi někdo z vedlejší vyjede těsně před nosem.

Upravil/a: jendahun

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
blablabla

jo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
blablabla

Když se dívám na televizi a vidím nejakou př, reportáž o tom co se děje v nasí politice

před 4445 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Hanulka11 odpověděla i za mne, nemám už k tomu co dodat. Sůwa

před 4445 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jendahun

Šťastné to ženy…Otupět vůči všemu,to asi taky není ta správná cesta.Hlavně ale vyhovuje našim mocipánům.Věro,máš ještě dceru a vnouče,těch Ti není líto?Já děti nemám,nemám důvod proč se nadzvedávat ze židle,ale nadzvedávám se a klidně vezmu i ty vidle do ruky.

před 4445 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek