Illines

Co vas,stoprocentne zvedne ze zidle?

Pri Tv zpravach,pri cteni novin atd?

Nejlepší odpověď
Damiana

Týrání zvířat a Cikáni se svou bezbřehou drzostí. Zrovna dnes jsem viděla takovou vypečenou partičku. Byli evidentně krást v obchodě, protože venku si jeden z nich sundal bundu a měl pod ní fungl novou, starou nacpal do odpadkového koše a za hurónského obdivu soukmenovců se vydal v jejich čele do nedaleké herny.
Na bláboly politiků už víceméně kašlu – za celý život jsem od nikoho z nich neslyšela nic extra rozumného, natož aby něco pozitivního pro druhé i udělal.
Ale na násilí na zvířatech, na to si nezvyknu nikdy.

Další odpovědi
ten který je

Když někdo ublíží malému dítěti nebo zvířeti.

tom004

WC

briketka10

když mě někdo vzbudí mobilem to se můžu vzteknout ☹
primitivní lidi..
a cikáni..

pizlicka

tupost,ignora­ce,hazeni odpovednosti na druhe,neochota resit problemy a nasledne odmlceni se.

hanulka11

Na tv nekoukám a v novinách člověk neví co je pravda …mě spíš zvednou ze židle "blbé kecy "a když si lidé stále stěžují.

Drap

Když slyším žvásty našich politiků, jak se máme skvěle.

dědapetr

Lidská blbost.

jendahun

Násilí na zvířatech,hlou­post,tupost a bezohlednost lidí.Rómové.
Hanulko,Ty jsi vlastně šťastný člověk.Ke spokojenosti Ti stačí zavřít oči,nevidět a neslyšet.připomíná mi to ty tři opice.:-))
Doplňuji:
Ještě doplním: bezohlední řidiči.Tam kde je v obci padesát se okolo mne přeženou stovkou a přes plnou čáru,nebo zebru,nedání přednosti v jízdě-když mi někdo z vedlejší vyjede těsně před nosem.

blablabla

jo

blablabla

Když se dívám na televizi a vidím nejakou př, reportáž o tom co se děje v nasí politice

Sůwa

Hanulka11 odpověděla i za mne, nemám už k tomu co dodat. Sůwa

jendahun

Šťastné to ženy…Otupět vůči všemu,to asi taky není ta správná cesta.Hlavně ale vyhovuje našim mocipánům.Věro,máš ještě dceru a vnouče,těch Ti není líto?Já děti nemám,nemám důvod proč se nadzvedávat ze židle,ale nadzvedávám se a klidně vezmu i ty vidle do ruky.