akvidzerp

Co vás nutí odpovídat skoro na každou otázku? Jak vnímáte tuto stránku?

Hlavně vy z toho sloupce na pravé straně, který ukazuje body za posledních 30 dní. Neříkejte mi že alespoň maličko vám nejde o body, protože za 30 dnů třeba 1500 bodů, to je třikrát víc než mám já a to jsem tady zaregistrovaný něco málo přes dva roky.:) Nechápejte mně špatně, snad se nikdo neurazí. Jen mně zajímá smysl odpovědí když kolikrát ani nejsou k věci. Já tuto stránku vnímám tak že když nemám co dělat, nebo se chci na něco zeptat tak sem nakouknu, ale u vás mně přijde že snad ani nespíte abyste mohli dál a dál odpovídat:)
Doplňuji:
Co je mi do toho?:D to je zase odpověď… Jsem psal že mně uniká smysl těch odpovědí,takže co je mně do toho?:zvědavost

Nejlepší odpověď
led

Ďakujem za upozornenie, vzhľadom na zväčšenie, použitie lupy, stránky tú pravú stranu nevidím, tak som sa pozrela a prekvapilo ma to. Ale to predsa nie sú počty odpovedí, ale, aspoň si myslím, body za otázky a odpovede za posledných 30 dní.
Takže naozaj len skoro na každú, ktorá ma svojim spôsobom zaujme, ako napríklad aj táto. Chápem to tak, že nerozumiete, ako sa môže tomu niekto toľko venovať a potrebujete vysvetlenie, od toho táto stránka je…
Skúsim ísť do krajnosti, možno sa tu nájde niekto, komu je internet a táto stránka jediným komunikačným prostriedkom so svetom „živých“…
1 – Sú tu ľudia, ktorí sa chcú podeliť o svoje znalosti a skúsenosti
2 – Sú tu ľudia, ktorí aj týmto spôsobom získavajú informácie
3 – Sú tu ľudia, ktorí sa tu zabávajú, relaxujú
4 – Sú tu ľudia, ktorí si na týchto stránkach naprávajú svoje sebavedomie
A mnoho iných.
Nebudem tajiť priznávam všetky 4 body.
1 – nejaké znalosti a skúsenosti sa na mňa nalepili, tak čo s nimi, rozdám ich tomu, kto to potrebuje
2 – veľa sa dozviem – veď som zvedavá a netajím to
3 – je to veľký oddych od starostí všedného dňa
4. – dokazuje mi, že ešte napriek veku nepatrím do starého železa. aspoň ako taký úžitok ako zo starej sliepky do polievky
--- toto ma núti odpovedať na každú otázku, ktorá ma zaujme, vidíte, už sa opakujem…

Další odpovědi
huxa

například mowla odpovídá velmi často a správně, u něj bych si byl téměř jistý, že má dobrý pocit z toho, že někomu poradil, přecejen, takto někomu nezjištně pomáháš.
Souhlasím, pár lidí tu prostě jen spamuje svými off topic odpověďmi.

zzzzz

Jde přece o zábavu:-)) Tady nejsme v práci:-)))

Já když položím otázku, tak jsem ráda za každou odpověď, neočekávám super odbornou odpověď, očekávám, že mnou navedené téma prodiskutujeme. A to mě baví:-))))

Takže vzkaz všem co mi odpovídáte, na mé mnohdy přiblblé otázky: DĚKUJI VÁM.-)))
Doplňuji:
Před časem jsem se ptala http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/umite-mluvit-pozpatku
škoda, že si neodpověděl:-)))

mosoj

Otázky jsou tak primitivní a bezduché, že není problém na ně odpovídat a je to čím dál horší.
Jinak – co je ti do toho.
Doplňuji:
Tvůj problém.

anonym

To proto, že jsme tak děsně chytrý a musíme se o to nějak podělit
Konkrétně já, já jsem nejchytřejší 😁
Vážně? Všimla jsem si, že tam jsem taky, 😁 poprvé v historii a nechápu, jak je to možný, protože odpovídám tak na každou desátou otázku a ještě blbě, takže nechápu…

Lorelai

Já teda nejsem v pravém sloupci a odpovídám jenom když mám něco říct, když jsem si odpovědí jistá, nebo když vím, že dotyčnému aspoň trochu pomůže. Ale spíš jsem tady, abych se sama ptala. 🙂

Pepa25

Nic mě nenutí a body neřeším … Odpovídám jen tam, kde mám co říct, nijak jen uděluji palce …
Doplňuji:
Vlastně jo, nutí: občas (naštěstí jen málokdy) tu někdo něpíše nějakou zavádějící informaci, kterou si někde vygůglil – potom cítím svou občanskou povinnost to uvést na pravou míru 😉

Beer4Real

Důchodce už nebaví křížovky tak vysedávaj tady a zahlcují nás svými moudry :)

Mirdas

Zda se zde objeví otázka která mne z jakéhokoliv důvodu nesedí, nevšímám si ji.
Ovšem jsou tu tací, kteří skutečně odpovídají skoro na každou otázku, přestože jejich odpovědi neodpovídají kladenému dotazu a jen se zřejmě chtějí zvyditelnit a honit zoufale body.
Další dotazy přímo mažou i z osobních důvodů, neboť dotazující nesouhlasí s jejich názorem a to se mne zda z principu ještě horší a vypovídající cosi o charakteru daného „přispěvatele“.

led

napríklad vďaka informácii na tejto stránke (bez pýtania) som začala po obchodoch hľadať združenú audiorozdvojku (mikrofon a sluchátka) používané k novým typom NB a zistila, že vlastne v obchodoch s počítačmi takúto rozdvojku ešte nevideli (ale počítače k nej predávajú). Ďakujem dnes už neznámemu užívateľovi – radcovi

akvidzerp

Zvědavost není problém.