Nikkol

Co vás dneska rosezmálo?

Mě tohle:
http://www.li­dovky.cz/poli­ciste-v-praze-nahaneli-tucnaka-byl-to-kormoran-fww-/ln_domov.asp?c=A120202_­104548_ln_domov_o­go
Obzvlášť věta: Když pták spatřil policejní hlídku, vznesl se a odletěl.
Doplňuji:
jojo, ani dneska neumím psát 🙂

Nejlepší odpověď
kapka

Hezká zpráva, pobavila. 😁
Já narazila dnes na youtube náhodou na tohle, tak taky přispěju k dobré náladě.
http://www.you­tube.com/watch?v=w74f7NO­6fRI&list=FLtUn­WScFcFdUvh9U44IQ­CBg&feature=mh_lolz

Jinak teda, když jsem ráno koukala na teploměr a tam –20C, tak mi přímo zmrzl úsměv na tváři. Ale teď už je dobře, noťas hezky hřeje, přehřívá se, je mi teplíčko. 😁

Další odpovědi
briketka10

článek moc vtipný !!
ještě mně pobavil ten titulek vpravo, kvůli dávkám padají hlavy, kdyby všem upadly !!
a celý článek k smíchu není ☹

hanulka11

Promiň , neuraž se …tvoje otázka.:D:D

štamgast

Mě, když jsem si četli německý text a bylo tam heißluftballon-hned jsem si řekl hajz*** balón, nemohl jsem si pomoct a rozesmálo mě to.
Doplňuji:
*četl