Zlatý

Co vám připomíná nové logo ČT?

Mně osobně připomíná pr*el. :-) Mojí mámě prý zas záchodové prkénko. :-) A co vám?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokus o vtip, který se moc nevyvedl.

Další odpovědi:

Je to logo, nelogo....řekla bych, že to logo prostě postrádá logiku. Od Najbrta znám tedy lepší -logo Tři sestry, RefleX ap. Nevím zda bylo nutné vynakládat takové veřejnoprávní peníze za něco přinejmenším nedůležité. A měnit logo zrovna, když si diváci zvykli na určitou značku (případ ČT 4) je úplná blbost.

Zlatý

Mě makovici (prázdnou) nebo rozříznuté kolečko cibule. Ale nejhorší je to na ČT 2. To vypadá regulérně jako O2, nemůžu si pomoci. Nelíbí se mi to. Cé (nebo Čé) by se ještě dalo "tolerovat", ale Té tam prostě nevidím ani za prase.

Bronzový

Druhej program je spíše reklama na O2 :) Celkově, logo ČT je prostě hrůza, asi nejhorší co kdy bylo.

Stříbrný

Velmi staré logo ČT, ale vůbec mi nevadí. Hlavně, když je na co se koukat.

Nepřipomíná mi nic konkrétního, ale je svým způsobem docela hezké.

Jako grafikovi mi to nepřijde vůbec špatný. Holt dnes vládne minimalismus a myslím, že logo se jim vyvedlo. Ikdyž bych to možná udělal malinko jinak.

Pokročilý

Asi tak no... To staré logo, mělo svou "tradici"... Bude se mi na to těžko, přetěžko zvykat :DDD

Bronzový

nic konkrétního, jen se mi jako první logo, které můžu za svých 26 let posoudit, nelíbí..

Musím se smát - pamatuji si od jednoho člověka. Nevím, jak se přesně jmenoval. Spojil palce a ukazováčky k sobě a sdělil: "...a nápad byl na světě...", jenže nápad na světě už byl, jen v lepším provedení, než je od ČT. Mně osobně připomíná striktní logo nějakého korupčího úřadu nebo něco podobného.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.