jirka F

Co vám připomíná kosočtverec?

Mně načítací tvar v jedné hře.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Znak Renaultu.

Další odpovědi
annas

  1. Matematiku. ,.
  2. Trapézový sval v horní části zád, který je spojený s krkem . Jsou 2 trapézové svaly, jeden na levé a druhý na pravé straně.

Každý má tvar protáhlého trojúhelníku, takže když je bereme jako celek, tvoří kosočtverec.

Praviodelně tyto svaly procvičuji.

paul1

Zkrácený kosodélník 😁.

aliendrone

V kanastových listech káry. Jinak k odpovědi Ametyst, chlapi BACHA! Když za vámi přijede kámoš v novém Renaultu, tak ho nechvalte stylem „Koukám, že sis pořídil "auto s pí(sničkou)“, POKUD na sedadle spolujezdce sedí jeho žena. ;) :D :D

led

Zjednodušený symbol – grafický znak diamantu.
Ako zjavne u Renaultu uhádla aj (drahokam) Ametyst 🔷

Kelt

Geometrický obrazec, znak Renaultu, vaginu, písmeno V v jednom písmu, ornament, tvar kachličky, tvar náušnic, znamení na zdi, že zde jsou češi a pod.

Filip84

pokud jsou to, prostě a jednoduše, čtyři čáry, z nich každé dvě mají shodnou délku, a ten útvar je postavený na vrchol, tak mi to připomíná, že jsem podobné cypiny, kdysi, musel ve škole rýsovat. A že mne to nebavilo, a že mi to k ničemu nebylo. Nic víc – nic miň. 🙂

zjentek

Absolutní moc. Nadřazenost. Nekonečný diskurz formou monologu bez možnosti dialogu dvou mluvčích 🤷‍♂️

Rokio

Draka, se kterým si hrají děti a symbol na tiskárně.

Kazatel

Jiříku, až to co připomíná kosočtverec a také se mimochodem kreslí jako kosočtverec, uvidíš na vlastní oči, tak už nebudeš mít na jiné kosočtverce ani pomyšlení.

Dvorní šašek

Ženský pohlavní orgán.

Klobouk

Kundu

Rocker

Tři sestry😆

aliendrone

3jentek>>> Pokud jde jen o MONOLOG, tak buď rád. Přijdeš na to, že JEŠTĚ HORŠÍ je pseudodialog, což je v podstatě MONOLOG, ovšem prokládaný kontrolními otázkami (jestli monologu věnuješ patřičnou pozornost). Ale neboj nic, dlouhodobým trénováním se NAUČÍŠ pohotově a především SPRÁVNĚ reagovat (to je MOC DŮLEŽITÉ!), aniž bys takový monolog- pseudodialog vnímal na víc než 5% myšlenkové kapacity. Cvičení dělá MISTRA! ;) :D :D

zjentek

Aliene, takový vysvětlení dává dvojsmysl. A tak doufám, že se netýká MĚ TADY NA ODPOVĚDÍCH, protože přece takovéhoto krutého zla vůči krásnému, úchvatnému a skoro tak chytrému zjentkovi jako ty, bys TY přece nebyl schopen, ŽE NE!? (; D; D;

aliendrone

Filip84>>> Chápu, ono je to venkoncem pro život o DOST praktičtější. Víš co by třeba dal zjentek za to, aby mohl jen tak z hlavy dát Durex Feel Thin EXTRA, 10 balení á 16ks – DPH = 2636Kč? (Pro něj je to pracovní pomůcka pro výkon sňatkového unterwasserman­nství, proto ten odpočet DPH). ;) :D :D

Filip84

aliendrone: Abys se v něm nemýlil. Ale to není podstatné: psal, že už tohle má za sebou. To je podstatné! 🙂

aliendrone

Filip84>>> Je to „trochu jinak“. VŠECHNY strany mají shodnou délku, liší se vnitřími úhly, teprve ty jsou „2 a 2“ (ty protější) shodné. ;)

Filip84

aliendrone: Aha… To víš, já jsem spíš lepší na kupecké počty. Já umím z hlavy spočítat, třeba, nezabavitelnou částku, nebo čistou a „superhrubou“ mzdu, ale na rýsování jsem fakt nikdy moc nebyl. To bývá! 🙂