jirka F

Co vám pomáhá se uklidnit?

Myslím psychicky.

Nejlepší odpověď
Kepler

d) jiná odpověď.

Dám si panáka.

Další odpovědi
aliendrone

d) jiná odpověď.

  1. Krátkodobá hyperventilace (není gut si hyperventilací navodit bezvědomí) + odpočítávání do 15 (v duchu) – nic moc, ale lepší než drát do oka.
  2. Cígo – nikotin má MNOHEM lepší efekt, než v bodě 1.
  3. Bitka – nejefektivnější (nikoliv NEJLEPŠÍ!!) mně známý způsob jak dostat adrenalin napumpovaný do těla z něj pryč. Bohužel ti s ním někdy odejdou i zuby apod., tak proto není nejlepší. ;) :D :D

elkon

d) jiná odpověď.

Jsem v pohodě, nepotřebuji se uklidňovat.

cizrna

d) jiná odpověď.

Dám si cigáro

Malvína

d) jiná odpověď.

Kniha, dobré jídlo a pití, cigareta, sklenka dobrého pití, uklízení – nemám jej moc ráda, ale v totální naštvanosti mi to jde raz dva a pak mám dobrý pocit z toho, jak rychle jsem to zvládla. Taky neopomenu zmínit film nebo seriál. Můj nej – SVM.

marci1

d) jiná odpověď.

Vyšlápnu si do lesa okysličit mozek. Pokecám si s veverkami a s podobně smýšlejícími lidmi, které tam potkám. 🙂

Jiří Bohumil

d) jiná odpověď.

„Rozčilovati se, znamená páchati zlo na zdraví vlastním, kvůli blbosti jiných.“ Takže se tohoto držím a nepotřebuji se uklidňovat. Jinak „panáček“ jak říká Kepler, nikdy neublíží (pokud pak nejedeš autem a nechytnou tě cajti).

Medulka.013

d) jiná odpověď.

Jsem klidná jako řeka a tichá jako proud.. (podle Jelena).

Nela56

d) jiná odpověď.

písničky od Enyi

da ny

d) jiná odpověď.

Nemám potřebu se uklidňovat.
Pouze odpočívat a relaxovat, případně „lenošit“ :)

ten který je

d) jiná odpověď.

Jdu si lehnout a spát.

marci1

Ad Malvína: Prosím, co je to SVM? Sado versus maso? 🙂

jirka F

Taky by mně to zajímalo.:)