Avatar uživatele
Savier

Co vám dáva stránka odpovedi.cz?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, Filip84 před 81 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Jiná odpověď

Možnost druhé lidi provokovat.8-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Jiná odpověď

V podstatě zábavu, ale také někomu poradit, V neposlední řadě překvapivé zjištění, jací jsou někteří Češi tupci.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

Nové informace

Mnoho se zde dá naučit a poznat. 🙂

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Zábavu

Relax, někdy zajímavé a překvapivé otázky i odpovědi. Jsou tu vesměs fajn slušní lidi.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jiná odpověď

Zpočátku to byly informace, pak zábava a uživatelé, a v současné době už bohužel nic.
Bývala jsem aktivní uživatel, jak s otázkami, tak s odpověďmi, ale už nějakou dobu sem jen nakouknu, výjimečně na něco odpovím, a pak zase padám pryč, protože ani občasnou nudu tu už člověk nezažene. To si radši přečtu knihu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Zábavu

Zábavu, zábavu, zábavu.

Podívej se:

  • kde můžeš pojebat tolik trotlů? A právem, o ni si o to vysloveně koledují!
  • Kde se dočteš takový hlody, jako tady? Jyřýk🤪 ydiot, ten na to má, snad, nějaké školení, nebo něco, to snad ani není možné, co on ze sebe vyplodí! Nebo poslední dny ta mychala, to je taky případa nevídaná!
  • Arciť je docela škoda, že to je tady, takový, senior klub (ale to není kritika, ono to má i své výhody!), tak i přesto, čas od času, tady někdo postne dotaz, který pobaví, má smysl pro humor, a tak. Chtělo by to víc, ale víš co: život není krásný!

Čas od času se tu i dá rozvinout oboustranně obohacující dialog. Není to úplně časté, ale někdy se zadaří.

Jo, a čas od času mne tu někdo kvalitně nasere. Není úplně od věci se, čas od času, kvalitně nasrat! V reálu, totiž, k tomu takovým lidem nedám vůbec příležitost, takové případy si držím od těla až někde za propastí.

No a když mne to tu, prostě a jednoduše, přestane bavit, tak se odhlásím a nějakou dobu sem nejdu. Vybavené, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lurius

Jiná odpověď

Existencionální krizi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jsou zde fajn uživatelé

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

Vít Kouba, kokot sedmimocný, Bubakan: Ale Ty nemáš žádnou professi, chápeš to? Ty jenom meleš pantem. Professi budeš mít, až půjdeš uklízet ty hajzly na Bahnhof! 🙄🙃

Avatar uživatele
Filip84

jyřýk🤪 ydiot: Že to ale na Tobě není vidět? Spíš naopak, je to s Tebou čím dál horší, jako! 🤷‍♀️

Avatar uživatele
Savier

elkon: Bohůžel… Tupci jsou po celém světě, nejen v ČR 😕

Avatar uživatele
Savier

Rokio: Celkem nečekaná odpověď… Mě naštěstí neprovokuješ, takže v klidu :D

Avatar uživatele
Filip84

Savier: Ani ne, ani není nečekaná.

Ale don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta tu chodí ještě za jiným účelem: najít si tu kamarády. Což se mu, nějak, moc nedaří. Já jsem ho měl, svýho času, docela i rád (jestli to tak vůbec jde říct, když, vlastně, ani nevíš, jestli existuje, nebo jak to říct), nebo rád, no, byl mi docela sympathický. Ale on, právě tím svým provokováním, dokáže dokonale a naprosto pohřbít jakýkoli interpersonální vztah, i takto virtuální, jako je zde. Ono když tady nasere na večír 37 dotazů, z nichž 36 je otravných / vlezlých / blbých / nechutných, přičemž některé kombinují tyto vlastnosti v jednom, to tě pak „přejde“ mít dona Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta „rád“. 🙃

No ale, víš co: každý svýho ne/štěstí strůjcem!

I když? Možná se mu to i povedlo, zdá se, že jyřýk🤪 ydiot ho má, svým způsobem, rád. I když možná ani ne, možná v něm má jenom „kumpána“… 🤷‍♀️

Nový příspěvek